preloader

Допомогти Україні та Українським айтішникам з DDoS атаками на російські сайти може кожен. Як запустити DDoS атаку на сайти країни-агресора?

Как помочь Украине в кибер-войне с россией? Запускаем DDoS атаку на российские сайты со своего компьютера

У ніч проти 24 лютого російські війська вторглися на територію незалежної України. Як допомогти Україні у кібер-війні з росією?

Кожен може стати одиницею кіберармії України. Наша веб-студія зібрала три різні робочі способи – як можна підключитися до DDos атаки на російські сайти.

DDoS російських сайтів за допомогою програми Doker.

Завантажте програму Doker з офіційного сайту або з серверів нашого сайту та встановити на ваш ПК. У терміналі прописати “docker run-ti-rm alpine/bombardier-c 1000-d 3600s-l https://www.gosuslugi.ru”. В кінці заміняєте сайт на цікавий або один зі списку нижче. Вікон терміналу може бути необмежену кількість! Сайти ворога: https://www.gosuslugi.ru https://epp.genproc.gov.ru https://ach.gov.ru https://www.scrf.gov.ru https://mil.ru

DDoS сайтів Росії за допомогою програми LOIC

Група програмістів Disbalanser розмістила свою інструкцію щодо DDoS атак на країну-окупанта Росії

Для цього способу потрібно завантажити програму з їх офіційного паблику в телеграм, розархівувати і запустити. В даний момент програма працює тільки на Windows.

Важливо – російські сайти блокують Українські ip-адреси, використовуйте VPN.

Рекомендуємо сервіси: Dew VPN, nordvpn.com, Hotspot Shield.

Простий спосіб DDoS атаки на росію


Просто запустіть сайт https://ban-dera.com/, і ваш комп’ютер почне надсилати сміттєві запити на сайти країни агресора. Бажано запускати разом із VPN!

Ще один спосіб DDoS атаки від телеграм каналу DDoS за сепарами!


https://docs.google.com/document/d/1onvSrNu1FnNKDHD0Mtwf0KoOSuZJOClHqHOs5cu20Mc/edit#heading=h.5csjgejie1k3