Заказать создание корпоративного сайта для бизнеса под ключ
Веб-студія Nat.od.ua

Розробка корпоративного сайту в Одесі

Корпоративний сайт – це обличчя вашого бізнесу, сьогодні сайт компанії повинен сучасно виглядати, швидко працювати, мати адаптивну верстку і бути завжди доступним!
Розробка корпоративного сайту Одеса

Створення корпоративного сайту для бізнесу в Одесі

Бізнес сайт, інакше корпоративний сайт або блог у 2021 році – це обличчя вашого бізнесу, сайт – це перше що бачить клієнт, те, що представляє вашу компанію, клієнт відразу може зрозуміти чим і як давно займається ваша компанія, показує ваш імідж.

Якщо ви тільки починаєте бізнес, і у вас все ще немає сайту, або у вас вже є сайт, але він погано працює, виглядає старим, погано відображається на мобільних екранах (не має адаптивної верстки або мобільної версії сайту), або незручно користуватися навігацією- тоді вам терміново настав час замовити розробку корпоративного сайту в Одесі

Бує власники бізнесу, будь то пропозиція послуг або продаж товарів, які вже давно у своїй справі бояться замовляти створення сайту, особливо в поточний нестабільний час.
Однак ми вважаємо, що будь-яка фірма, яка себе поважає, повинна мати сайт, що представляє її у вигідному світлі.

Корпоративні сайти кращі, ніж landing-page, односторінковий сайт не зможе конкурувати з повноцінним блогом у SEO просуванні, та й нові ідеї куди простіше впроваджувати, коли для цього є можливість не на одній сторінці.

Вартість створення бізнес-сайту вища, ніж вартість односторінкового сайту, але не дає навіть мізерної частини тих можливостей, що дає повноцінний сайт, і клієнти йдуть туди, де інформація більш структурована

Якщо ви вже зважилися на створення сайту для бізнесу в Одесі, то краще довірити цю справу професіоналам з нашої веб-студії.
Nat.od.ua- ми працюємо, щоб ви могли продавати в інтернеті!

Розробка корпоративного сайту ОдесаРозробка корпоративного сайту Одеса

Прототип сайту, розробка

Розробка корпоративного сайту ОдесаРозробка корпоративного сайту Одеса

Дизайн, верстка, брендинг

Розробка корпоративного сайту ОдесаРозробка корпоративного сайту Одеса

Наповнення контентом

Розробка корпоративного сайту ОдесаРозробка корпоративного сайту Одеса

Просування та реклама

Критерії надійного та ефективного корпоративного сайту

Розробка корпоративного сайту Одеса
Надійність зберігання інформації та стабільність роботи

Безпека даних важлива для сучасного сайту, ви б не хотіли, щоб дані ваших клієнтів або інформація про їх замовлення потрапила в погані руки. Важлива стабільність роботи сайту, uptime має бути вищим за 95%.

Розробка корпоративного сайту Одеса
Функціональний та зручний інтерфейс

Дизайн сайту – це зв'язок двох важливих аспектів – краси та зручності інтерфейсу, а так як зручність – головний критерій просування сайту у 2021 році, то у боротьбі за клієнта – це стає ключовим фактором.

Розробка корпоративного сайту Одеса
Пошук та утримання цільової аудиторії сайту

Для підтримки високого рівня конверсії відвідувач повинен у перші секунди присутності на вашому сайті знайти потрібну та ревелантну його запиту інформацію, для цього важливо мати дружній інтерфейс та зручну навігацію.

Чому замовити створення сайту в Одесі краще в nat.od.ua?

Ми не вимагаємо від клієнта писати технічне завдання на корпоративний сайт, повністю описувати функціонал, блоки та іконку кожної кнопки. Все це повністю під нашою юрисдикцією. Ми самі складемо ТЗ за вашими усними вимогами.

Вибір кращого підрядника для розробки сайтів – головний біль для замовника, чому ми вважаємо, що для розробки сайту для вашого бізнесу ви повинні вибрати наш веб студію?

Современный адаптивный дизайн корпоративного сайта под ключ в Одессе
Сучасний адаптивний дизайн
Ми продумуємо дизайн з урахуванням нашого досвіду, використовуючи тільки найефективніші фішки в дизайні, здатні максимально довго затримати клієнта на вашому сайті і підштовхують його до цільової дії (конверсії).
Адаптивна верстка сайту під всі браузери та розміри екрана
Повірте – для ваших клієнтів головна простота та зручність. З якого пристрою або браузера не зайшов ваш клієнт – весь контент і функціонал будуть доступні йому в найприємнішому вигляді. Адаптивна верстка – золотий стандарт сучасної промисловості Інтернет розробки.
Удобное юзабилити корпоративного сайта.

Для сайту недостатньо бути просто красивим, потрібно мати ще й зручний юзабіліті, або інтерфейс користувача (UI).

Дизайн и брендирование сайта в Одессе
Дизайн та брендування сайту
Більшість інформації людина отримує і обробляє зорово, отже серед кількох сайт однієї ніші клієнт з більшою ймовірністю вибере той, який більше запам’ятався візуально і не викликав негативних емоцій під час використання. Основна парадигма нашої студії – зробити сайт не тільки приємним, унікальним і незабутнім зовні, але й зручним у функціональному плані.
Создание имиджа и сайта компании в Одессе

Важлива складова іміджу вашої компанії це впізнаваність бренду.

Своевременное создание сайта для бизнеса в Украине
Чесна розробка сайту вчасно
Ми не вітаємо прихованих платежів, підписок та інших спірних способів отримання коштів у замовників. Ми за чесну співпрацю, ви точно знаєте вартість створення вашого сайту, та контролюєте розробку на кожному етапі
Адекватна оцінка вартості проекту
Вартість розробки корпоративного сайту в Одесі буде озвучена одразу після безкоштовної консультації будь-яким зручним для вас способом. Орієнтовну вартість ви можете дізнатися на сторінці цінової політики нашої студії. Ми завжди намагаємося йти на зустріч нашим клієнтам, пропонуємо найкращі ціни на ринку, гнучкі варіанти оплати – починаючи з 50уе до перших видимих результатів розробки.
Честная и своевременная разработка бизнес сайта в Одессе

Гнучка цінова політика, 50-50, 30-30-40, 50уе - 50% - 50%

Комплексное продвижение сайта и маркетинг в Одессе под ключ
Комплексне просування та маркетинг

Розроблений сайт – це лише інструмент для надання ваших послуг. Для повноцінного просування потрібно розробити маркетингову стратегію і врахувати всі доступні канали для просування вашого бізнесу.

Комплексное продвижение сайта в поиске и рекламное продвижение в Одессе

Фахівці нашої веб-студії розроблять маркетинговий план, що ідеально підходить для Вашого бізнесу.

Органическое продвижение в поисковых системах, рекламное продвижение сайта в google и социальных сетях, аналитика сайта в Одессе
Рекламне та органічне просування сайтів, аналітика

Більшість клієнтів залишаються працювати з нами на постійній основі, у плані підтримки та рекламної діяльності їх бізнес сайту. Нам довіряють ведення рекламної кампанії, аналітики, тестів, прискорення сайту.

Комплексное продвижение сайта, включающее органический поиск и контекстную рекламу, аналитика сайта

Просувати сайт потрібно комплексно з огляду на всі важливі канали для вашої ніші.

Етапи розробки бізнес-сайту

Розробка сайту в Одесі поетапний процес, який включає: аналіз, розробку та дизайн, наповнення сайту, запуск та просування. Перший крок – аналіз ніші вашого бізнесу. Ми з’ясовуємо всю необхідну інформацію, специфіку бізнесу, ключові моменти, переваги, мінуси, конкурентів.
Потім заповнюється ТЗ, у техзавданні описаний сайт, побажання та етапи роботи над ним. Стверджуються всі моменти розробки, і запускається процес.
Створення сайту в Одесі – процес, що вимагає уваги від фахівців з різних областей – дизайнери розробляють кольори, шрифти та логотип сайту, маркетологи продумують стратегію просування, копірайтери готують тексти, контент-менеджери наповнюють сайт інформацією, верстальники створюють візуальну частину сайту з ескізу роблять сайт динамічним, фронтенд пов’язується з базою даних, тощо. Це командна робота і кожен спеціаліст має свій спектр завдань. В кінці сайт тестується, і починається етап SEO, рекламного та SMM просування.

Разработка корпоративного сайта Одесса

Аналіз технічного завдання

Визначаємось з початковими завданнями для сайту, вивчаємо нішу та сайти конкурентів, визначаємося зі структурою, розробляємо прототип та описуємо функціонал для реалізації для сайту. Враховуємо вимоги клієнта за зовнішнім виглядом та колірною гамою майбутнього сайту.

Разработка корпоративного сайта Одесса

Дизайн, верстка та програмування сайту

Налаштування сервера, прототип дизайну ключових сторінок, проектування структури SEO-метагів та структури сторінок сайту. Адаптивна та крос-браузерна верстка, написання та зв'язок бази даних та коду сайту інтеграція сайту з необхідними сервісами.

Разработка корпоративного сайта Одесса

Наповнення сайту інформацією

Після того, як ми визначилися з дизайном і функціоналом майбутнього сайту, визначилися з хостингом і доменом, закінчили технічну частину розробки сайту - саме час переходити до наповнення сайту корисною інформацією про вашу компанію, зазвичай для цієї мети наймаються копірайтери.

Разработка корпоративного сайта Одесса

Запуск та просування сайту

Останні тестування працездатності сайту, перевірка всього функціоналу, остаточне настроювання SEO, відправка sitemap для індексації сайту пошуковими системами, здавання готового сайту. Після цього слідує етап рекламного просування (PPC) і просування в соціальних мережах (SMM)

Головна | Web-Студія NAT.od.ua
Головна | Web-Студія NAT.od.ua
Головна | Web-Студія NAT.od.ua

Відгуки про розробку та просування сайтів

Роман
Роман
@zapchasti-odessa.com
Read More
Спасибо nat.od.ua за розробку інтернет-магазину автозапчастин, основна складність була у дуже великій кількості категорій (через структуру марка>модель та рік>вид запчастини>запчастина), але все вийшло!
Євген Жуков
Євген Жуков
@tekstyle.od.ua
Read More
Дуже задоволений роботою, все було зроблено швидко та якісно. До цього замовляв роботу в іншому місці, де обслуговуванням та якістю роботи залишився незадоволеним. Тут же, хлопець взявся повністю переробляти мій сайт - tekstyle.od.ua, уточнив усі нюанси і в найкоротші терміни виправив усі недоліки попередньої роботи і що не мало важливо – ціни дуже адекватні. На зв'язок виходив у час, якщо щось термінове, можна було зв'язатися й у робочий час. Завжди пояснював виконану роботу "людською" мовою, тож будь-яка людина зможе зрозуміти. Всім раджу, впевнений, що ви не пошкодуєте.
Олена Савінцева
Олена Савінцева
@sweethomecentre.od.ua
Read More
Хочу висловити свою особисту подяку веб-студії, а точніше Володимиру, за чудовий сайт! Вийшов краще, ніж я очікувала) Це єдина людина, яка зрозуміла, що я хочу з першого разу)) Спасибі велике !!!
Анастасія Хандожинська
Анастасія Хандожинська
@психолог.org.ua
Read More
Дуже рекомендую цього фахівця! Реально чує потреби, швидко та якісно виконує роботу. У процесі роботи з'явилося відчуття, що у Володимира немає нерозв'язних задач 🙂 абсолютно всі мої бажання виявлялися здійсненними, без накручування складнощів, на кшталт "ой я не знаю, це складно, треба подумати" тощо. Я дуже задоволена своїм сайтом психолог.org.ua та виконаною роботою. Дякую 🙂
Дмитро Трояновський
Дмитро Трояновський
@dipiplus.ua
Read More
"З пів слова" ось так можу охарактеризувати роботу Володимира. Я сам не завжди до кінця розумів, як має працювати та чи інша функція на моєму сайті. Але, дякую Володимиру, я отримав те, що хотів. Робота виконувалася швидко із "правильним" результатом. При цьому людина примудрялася ще паралельно пропонувати мені альтернативні рішення задач. Оплата послуг адекватна і найголовніше аргументована. Рекомендую Володимира як досвідченого та грамотного спеціаліста.
Олександр Кулаков
Олександр Кулаков
@shveinik-shop.com.ua
Read More
Залишився дуже задоволений роботою Володимира. Дуже грамотний та відповідальний фахівець. Чує та розуміє клієнта. Сайт вийшов класним і працює як годинник! Кому потрібен якісний та професійний сайт, рекомендую на всі 100%. Дуже швидко порозумілися, були враховані всі прохання та бажання. Швидка та якісна робота. Сайт вийшов дуже стильним та сучасним. Порядність, що не мало важливо! Спасибі!!! Рекомендую!
Тетяна Гурська
Тетяна Гурська
@sodeistvie.od.ua
Read More
Все вийшло з сайтом максимально якісно та добре! Відмінна робота: швидко, якісно та без зайвих слів. Спасибі! Рекомендую!
Олексій
Олексій
@daniel-klein.com.ua
Read More
Якісна, швидка та безпроблемна розробка нашого брендового сайту https://daniel-klein.com.ua
Олександр Терлецький
Олександр Терлецький
@fabrikachasov.com
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру за допомогу у доопрацюванні сайту https://fabrikachasov.com Приємно було з Вами працювати. Дякуємо, і удачі Вам та вашій команді Nat.od.ua та більше вам нових проектів!
Ганна
Ганна
@4sezona-opt.com.ua
Read More
Хочемо подякувати Володимиру за хорошу роботу, все швидко, максимально відповідально До зустрічі з Володимиром були у кількох фірм, які як ми зрозуміли нам багато зайвого пропонували, Володимир заслужив довіру, а це дуже важливо.
Наталія Ананьїна
Наталія Ананьїна
@dinosoles.com.ua
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру! Мені дуже сподобалося співпрацювати з ним. Спочатку у мене був лендинг, але мені потрібен був сайт який по дизайну буде дуже схожий на те що у мене є, але по функціоналу набагато ширше. проханнях навіть після завершення нашої співпраці.Спасибі велике за відмінне та швидке виконання поставленого завдання )Всім рекомендую,залишитесь дуже задоволені)
Олексій
Олексій
@almiservice.com
Read More
Чудова веб-студія. Співпрацювали з Володимиром, роботою дуже задоволені. Завжди можна звернутися до нього за допомогою, якщо виникають питання. Ідеальне співвідношення ціни-якості послуг. Приємно працювати з професіоналами!
Марія Леванчук
Марія Леванчук
@sss-labor.com
Read More
Сміливо рекомендую майстра. Робота відмінна, питання було вирішено, миттєва допомога, в будь-якій ситуації звертаюся тільки до цього розробника сайтів. Спасибі вам велике!!!
Previous
Next
Розробка корпоративного сайту Одеса
Приблизна вартість

Розробки інтернет-магазину під ключ в Одесі

Розробка Landing Page

від 13999грн.

Розробка Landing Page

Рік домену

Місяць хостингу

Дизайн сайту та логотипу

Візуальний редактор

Місяць техпідтримки

Початкове SEO

Від 2 тижнів

Розробка інтернет-магазину

від23999грн.

Розробка інтернет-магазину

Рік домену

3 місяці хостингу

Дизайн сайту та логотипу

До 100.000+ товарів

3 місяці техпідтримки

Просунуте SEO

Від 4 тижнів

Розробка корпоративного сайту

від17999грн.

Розробка корпоративного сайту

Рік домену

3 місяці хостингу

Дизайн сайту та логотипу

Візуальний редактор, блог

3 місяці техпідтримки

Початкове SEO

Від 3 тижнів

Торгова реклама

від 7999 грн.

Торгова реклама

Google Merchant Center

Вивантаження фідів товарів

Торгівельна реклама в google та facebook

Магазин facebook

Торгова звітність у Google Analytics

SEO Просування

від 5999 грн.

SEO Просування

SEO аудит

Реєстрація сайту в google

Підключення сервісів аналітики google

Вивантаження та автоматизація sitemap для пошукових систем

Налаштування та автоматизація метатегів (title, discription, h1)

Контекстна та таргетована реклама

від 6999 грн.

Контекстна та таргетована реклама

Всі види реклами Google

На gmap, gmail, discovery

Контекстна, медійна, ремаркетинг

Таргет. реклама facebook

Підключення конверсій (цільових дій)

Протестуйте наш новий сервіс, спробуйте

Створити логотип онлайн безкоштовно, використовуючи наш конструктор

Розробка корпоративного сайту Одеса

Потужний функціонал конструктора лого

Шари, векторні зображення, завантаження своїх фотографій та іконок, перетягування елементів, повна працездатність на мобільних

Розробка корпоративного сайту Одеса

Повністю безкоштовно

Весь функціонал конструктора логотипів надається абсолютно безкоштовно, і покликаний спростити нашим клієнтам розуміння чого вони хочуть бачити в результаті.

Розробка корпоративного сайту Одеса

Шаблони, іконки, кліпарти та фотостоки

Використовуйте шаблони готових логотипів, заготівлі шрифтів, зображень, іконок, кліпартів, шукайте зображення з фото стоків у конструкторі!

Создать логотип онлайн бесплатно, используя наш конструктор

Особливості роботи з нашою веб-студією

SEO продвижение сайта в Одессе

Попередній аналіз конкурентів

SEO продвижение сайта в Одессе

З початку та до кінця створення ваш сайт веде один розробник

SEO продвижение сайта в Одессе

Комплексне просування та підтримка сайту

SEO продвижение сайта в Одессе

Наші сайти закликають клієнтів купувати

Ми забезпечимо повний спектр розробки сайту

SEO продвижение сайта в Одессе

Пошукове та рекламне просування

SEO продвижение сайта в Одессе

Комплексний підхід від макета до просування

SEO продвижение сайта в Одессе

Пріоритет на комерції

SEO продвижение сайта в Одессе

Розробка сайтів будь-якої тематики та складності

Заказать создание корпоративного сайта для бизнеса в Одессе с нуля под ключ

Для чого бізнесу потрібна розробка сайту?

Судячи з нашого досвіду, корпоративні сайти в Одесі часто потрібні для бізнесу:

Розробки нового сайту з нуля. Ви тільки запустили свій бізнес, або працюєте якийсь час, але про розробку сайту задумалися тільки зараз? Вам потрібний сайт для збільшення кількості продажів або заявок? Ви виходите на новий рівень у рідному чи новому регіоні? Потрібен стабільний корпоративний портал для обслуговування ваших постійних клієнтів та пошуку нових? Чи ви випустили новий продукт на ринок і хочете його популяризувати?

Грунтуючись на вищих сильних сторонах, ми створимо рішення, яке виставить ваш бізнес у кращому світлі і покаже клієнту, що ви лідер на ринку.

Ребрендинг корпоративного сайту. Ваш бізнес зростає, і ви хочете крокувати в ногу з часом? Поміняти дизайн або додати функціонал на ваш сайт для покращення іміджу? Ми допоможемо вам у цьому починанні.

Сайт як стимулятор продажу. Потрібно підштовхнути продаж? Стимулювати клієнтів? Аналізація користувача активності вашого сайту, a-b тестування для виявлення слабких та сильних місць сайту.

Вас перестав влаштовувати поточний сайт. Сайт вже є, але він не виконує покладених на нього завдань із залучення клієнтів? Розберемося з причиною, переробимо дизайн та структуру, зробимо аудит SEO та реклами.
Сайт уже є, але чи потрібна його підтримка, доопрацювання та просування?
Або компанія виросла з попереднього сайту через брак потужностей сервера, застарілої CMS системи або дизайну?
Розробку поточного сайту розпочала інша веб-студія, але не змогла довести проект до пуття?
Ми вирішимо всі ці проблеми, замовляйте у нас аудит або розробку сайту в Одесі!

Створення корпоративного сайту в Одесі- кроки на шляху до успіху


Для того, щоб розробка сайту принесла максимальну кількість користі, потрібно дотримуватися наступного списку завдань:

 1. Ви повинні добре знати свій бізнес, нішу та своїх клієнтів, що їм потрібно, і що зі свого боку ви можете запропонувати їм, як правильніше надати послугу або товар. Знаєте, в чому полягає ваша унікальна пропозиція, яка відрізняє вас від конкурентів.
 2. Ви розумієте для чого вам потрібен сайт, як він може допомогти вам у розвитку бізнесу або залученні нових клієнтів
 3. Ви маєте приблизне уявлення про те, як ви хотіли б, щоб виглядав ваш майбутній сайт, можливо бачили вражаючі вас сайти конкурентів з вашої ніші.
 4. Ви готові залучати потрібних фахівців, таких як маркетологи, контент-менеджери, копірайтери, можете розписати ТЗ для віддалених працівників за необхідності.
 5. Ви готові оперативно надавати необхідну інформацію або фотографії вашого бізнесу, якою володієте тільки ви. Ви можете перерахувати ключові послуги, переваги та умови роботи з вашою фірмою.
 6. Ви готові самі протестувати роботу сайту з боку кінцевого клієнта, щоб відчути всі кроки від входу до конверсії.
 7. На етапі розробки ми вже починаємо наповнювати сайт інформацією, товарами, контентом
 8. Коли є розуміння майбутнього контенту сайту, принагідно з його наповненням ми починаємо готувати план SEO просування, вибудовувати структуру сайту
 9. У вас є розуміння, що сайт вимагає постійної підтримки, доповнення, роботи з поточними клієнтами.

Створення та просування сайту в Одесі

Розробка та просування сайту – дві пов’язані завдання, за рідкісним винятком веб-порталів, які потрібні тільки для внутрішнього користування. Сайт – це засіб маркетингу, можливість виставити свій імідж на огляд усьому інтернету. Коли розробка сайту закінчена – важливо не забувати розвивати вплив компанії в інформаційному полі. За допомогою сервісів білого просування, які ми використовуємо, ми розширюємо видимість вашого сайту та бренду в інфополі, розширюємо базу клієнтів, слідкуємо за послідовністю кроків до здійснення цільової дії. Для того, щоб підтримувати високий рівень конверсії потрібно використовувати всі доступні сервіси, такі як seo (органічне просування), контекстна реклама (ppc просування), Instagram і facebook (SMM просування), email повідомлення та розсилка, маркетингових хитрощів, акцій, наборів, знижок . Моменти під час розробки сайту, які на нашу думку найважливіші:

Стадія планування розробки

Від початку нам важливо з’ясувати у клієнта всі ключові моменти його бізнесу. Напрямок, переваги в дизайні, умови та переваги.

Вирішення завдань з розробки корпоративного сайту

Коли ми маємо загальне уявлення про бізнес замовника, побажання по функціоналу сайту та масштабу просування – визначаємося з CMS системою сайту та складаємо ТЗ на розробку, починається процес створення.

Активність клієнтів та аналітика сайту

Аналітика активності та поведінки на сайті дуже важлива для бізнесу, адже саме аналіз та а-б тестування допомагають виявити непомітні відразу проблеми у: функціоналі сайту, дизайні, UE (user expiriense), верстці та розташуванні елементів, визначає найбільш окупні канали просування як платного так. та рекламного, визначає точки входу та виходу в проблемних місцях сайту. Враховуються лише реальні дані та числа, жодних припущень.

Розкрутка та підтримка роботи сайту

Повноцінна технічна підтримка важлива і після здачі сайту в роботу, для його грамотного просування, вирішення технічних питань, що спливли, так і для додавання нового функціоналу для підвищення лояльності покупців.

Потік нових клієнтів

Акцент інтернет просування будується на залученні нових клієнтів. Мало використовувати один вид реклами в одному рекламному сервісі, щоб забезпечити безперервний потік клієнтів – просування має бути комплексним та обґрунтованим.

Бізнес сайт для компанії – розробка та вибір CMS

Важливим кроком на етапі проектування сайту є вибір CMS системи для майбутнього проекту. Якщо у клієнта немає переваг CMS – ми рекомендуємо використовувати CMS WordPress для корпоративних сайтів.

Корпоративний сайт ціна – скільки коштує розробка сайту для лідерів ринку

Точну вартість створення сайту буде озвучено після безкоштовної консультації, ми вивчимо всі необхідні аспекти, проаналізуємо масштаби та зможе озвучити остаточну ціну. Ми рекомендуємо розробляти сайт в Одесі у нашій веб-студії, у нас найчесніша та найобґрунтованіша цінова політика.

Де краще замовити сайт в Одесі чи Україні?

Для Одеси ми рекомендуємо замовити розробку корпоративного сайту у нас, тому що наша студія має великий досвід у розробці корпоративних сайтів, але також можливе створення сайту для клієнтів по всій Україні та поза нею.

Ви отримаєте повністю готовий до просування сайт

У сучасний період більшість людей використовують інтернет, здійснюють покупки, шукають послуги з відгуків і розташування, розвивають свій бізнес послуг, або продають товари онлайн. Якщо ви все ж таки зважилися замовити створення корпоративного сайту, ви отримаєте:

 • ·Збільшення лояльності клієнтів;
 • ·Оригінальний адаптивний дизайн;
 • ·Продуманий інтерес;
 • ·Висока швидкість завантаження сайту;
 • ·Високофункціональну адміністративну панель;
 • ·Візуальний редактор сторінок сайту;
 • ·Три місяці безкоштовної технічної підтримки.


Веб-студія Nat.od.ua створює корпоративні сайти, які розкривають професіоналізм та сильні місця вашої фірми, посилюючи її позиції на сучасному ринку. Ми індивідуально підходимо до кожного проекту, що дозволяє точно втілити всі ідеї наших клієнтів.

Причини замовити розробку сайту в нашій студії

 • Багато успішних корпоративних проектів
 • Розробка точно вчасно
 • Спокійно сприймаємо критику, вносимо виправлення
 • Працюємо на репутацію
 • Для нас кожен проект є унікальним

Гарний сайт стане чудовим помічником у ваших бізнес процесах. Збільшить потік клієнтів із різних джерел, допоможе повернутися старим клієнтам. Замовивши корпоративний сайт у нашій web студії, ви отримаєте повноцінний інструмент для просування вашого бізнесу!

Faq

Популярні питання щодо розробки сайту для бізнесу в Одесі

⚡Корпоративний або бізнес-сайт – це сайт компанії, що представляє певні послуги або пропонує товари. Найчастіше такі сайти багатосторінкові, є функціонал блогу та записів.

На нашу думку-це найуніверсальніший і придатний для просування тип сайту.

Універсальний завдяки можливості доопрацювати блог до інтернет-магазину, соціальної мережі, форуму, навіть маркетплейсу. При цьому всі переваги блогу нікуди не подінуться.

Придатний для просування-за рахунок можливості створення необмеженої кількості сторінок, записів та статей будь-яких інших специфічних типів, таких як портфоліо, послуги тощо. Кожну окрему сторінку можна просувати як в органічному пошуку, так і за допомогою контекстної чи будь-якої іншої реклами. ⚡

⚡Головна відмінність блогу(або інакше – корпоративного сайту, бізнес сайту) від наприклад landing-page, в тому що в другому випадку є тільки 1 сторінка сайту, посилання меню ведуть у глиб тієї самої сторінки. Меню корпоративного сайту зазвичай веде на інші розділи та сторінки, кожна з якої може бути Landing-page (або як їх інакше називають, якщо landing-page є частиною блогу або інтернет-магазину – посадкові (презентаційні) сторінки).

Якщо говорити про відмінність бізнес-сайтів від інтернет-магазинів – то не рахуючи нюансів адміністративної панелі та особливості управління контентом – не відрізняються вони майже нічим. Так як хороші інтернет-магазини давно обзавелися блогами, а на корпоративний сайт при необхідності можна підключити функціонал інтернет-магазину на цьому ж домені, наприклад за адресою /shop, або на піддомені shop.sitename.domain.

Однак – якщо ви не продаєте товари, а тільки надаєте послуги, або хочете розробити сайт виключно для інформування клієнтів – корпоративний сайт – ваш однозначний вибір.⚡

⚡Корпоративний сайт – це обличчя вашого бізнесу, у наймасштабнішому винаході людства – інтернеті.

Клієнти давно звикли шукати товари та послуги онлайн, карантин, безумовно, зіграв роль додаткового мотиватора. Отже, у людей є досвід пошуку необхідного в інтернеті. На перший погляд стає зрозуміло чим, як давно займається ваша компанія, як серйозно ставиться до свого імені, бренду та роботи, які роботи вже виконувались та багато іншого.

У результаті кожна компанія, що поважає себе, повинна мати корпоративний сайт, при цьому він повинен бути швидким навіть на найповільнішому 3g інтернеті, адаптивним відображатися навіть на найстаріших пристроях, сучасним і оптимізованим у плані ui.

При цьому сайт завжди чудовий спосіб пошуку нових клієнтів або покупців!⚡

⚡Вартість розробки корпоративного сайту для бізнесу починається від 15999 грн, у вартість входить розробка повністю функціонального сайту, рік домену, три місяці хостингу, дизайн адаптивного сайту та логотипу, три місяці техпідтримки та навчання самостійному редагуванню сторінок сайту у візуальному конструкторі.

Кінцева вартість розраховується індивідуально. ⚡

⚡У середньому розробка корпоративного сайту для бізнесу в Одесі займає зовсім небагато часу, до трьох тижнів. Але лише за умови своєчасного надання інформації, необхідної для розробки⚡

⚡Для Одеси ми рекомендуємо замовити розробку корпоративного сайту в нашій веб-студії, тому що ми маємо великий досвід у розробці корпоративних сайтів, але також можливе створення сайту для клієнтів по всій Україні та поза нею. ⚡

Розробка корпоративного сайту Одеса
Погляньте всі наші
Розробка корпоративного сайту Одеса

Послуги з розробки сайтів в Одесі

Безкоштовна консультація

Отримайте безкоштовну консультацію перед початком розробки або просування вашого сайту

Напишіть нам, або зв’яжіться будь-яким іншим зручним для вас способом