Замовити розробку landing page або односторінкового сайту візитки в Одесі

Якісна розробка односторінкового сайту візитки з нуля під ключ в Одесі. Ми створимо потрібний вам сайт у вказані терміни за низькою ціною! Посадкова сторінка, landing page, односторінковий сайт, або сайт візитівка – це сторінка, на яку найчастіше ведуть рекламні оголошення на конкретний товар, послугу або онлайн-курс. Так відбувається завдяки тому, що на одній сторінці всі переваги товару або послуги вказані максимально докладно та у вигідному світлі. Вам потрібен landing-page, з високою конверсією та адаптивним дизайном для зростання замовлень?
Разработка одностраничного сайта-визитки (landing-page) в одессе

Етапи розробки landing-page з нуля покроково

 1. Тз, обговорення проекту, визначення потреб та ніші клієнта, концепції landing-page

  Визначаємось із потребами клієнта, складаємо або оптимізуємо Технічне Завдання на розробку односторінкового сайту. Плануємо порядок та розташування блоків та елементів на сторінці, кнопок дзвінка та форма зворотного зв’язку, розташування меню навігації та налаштування якорів на сторінці. Вивчаємо нішу та конкурентів клієнта, осмислюємо цінності та переваги товару чи послуги, щоб вигідно подати ваш товар у результаті. Плануємо порядок роботи фахівців з дизайну, верстки, програмування, баз даних, контенту та копірайту.
 2. Аналіз односторінкових сайтів конкурентів з вашої ніші

  Аналізуємо сайти конкурентів з вашої ніші, оцінюємо їх слабкі та сильні сторони, для розуміння як зробити ваш landing-page ще кращим, не залишивши шансу конкурентам.
 3. Розробка дизайну сайту візитки

  Розробляємо дизайн вашого landing-page, з урахуванням ваших потреб, фірмового стилю, запитів, трендів ніші. Продумуємо колірну гаму та шрифти, розміри тексту, зображення сайту, іконки, анімації. Зв’язуємо блоки сайту в єдину, цільну, якісну картину.
 4. Верстка односторінкового сайту

  Після розробки дизайну односторінкового сайту – слідує етап верстки, перенесення шаблону сайту з psd (картинки) в html+css+js код. Верстка сайту вкрай важливий процес, у ньому використовується велика кількість технологій та бібліотек, у результаті ви отримуєте повністю готовий візуально шаблон сайту, залишиться його тільки зв’язати з бекендом(базою даних).
 5. Програмування, написання коду та зв’язок з бекендом landing-page

  Наступний крок – програмування динамічного контенту односторінкового сайту, зв’язок html-шаблону з базою даний, створення та програмування кнопок передзвону та форм зворотного зв’язку, підключення адміністративної панелі тощо. .
 6. Адаптивна верстка landing-page для мобільних пристроїв

  Сучасні тенденції в веб-розробці вимагають, щоб сайт мав адаптивний дизайн, це означає, що клієнт, з якого-небудь пристрою не зайшов на ваш сайт – повинен побачити всю інформацію, крім цього – інформація повинна бути розташована чітко під конкретний розмір екрана користувача. Всі сайти розроблені в нашій веб-студії спочатку мають адаптивний і кросбраузерний дизайн.
 7. Перевірка функціоналу та продуктивності сайту

  Після закінчення дизайну, верстки та програмування сайту – сайт перевіряється на помилки, щоб у production версії сайт був повністю функціональний та відображався на будь-яких пристроях без помилок.
 8. Наповнення інформацією односторінкового сайту

  Коли односторінковий сайт повністю створено – настає момент наповнення сайту інформацією, зазвичай з такою метою текст і фото надають клієнти, т.к. вони найкраще розбираються у своїх товарах чи послугах, або наймаються копірайтери, які за невелику плату напишуть SEO-оптимізований текст для односторінкового сайту
 9. Виставимо ваш товар або послугу в кращому світлі

  Мало просто підготувати хорошу інформацію для landing-page, її потрібно вигідно подати. Розглядаємо різні варіанти з нашими дизайнерами, щоб максимально вдало надати ваш товар чи послугу потенційним клієнтам.
 10. Заклики до дії, кнопки та форми зворотнього зв’язку.

  Щоб клієнти могли з вами зв’язатися – вони повинні побачити можливість зв’язку, часто клієнти сліпіші, ніж хотілося б і можуть пропустити саму вдало подану інформацію. Для вирішення цієї проблеми існують call to action кнопки, які переслідують клієнта по сайту та виділяються анімацією та кольором, таке клієнт точно не зможе пропустити!
 11. Багатогранне просування односторінкового сайту в пошуку та соц. мережах

  Просування landing-page будується в основному на платному рекламному просуванні, тому що самі по собі односторінкові сайти не здатні конкурувати з багатосторінковими сайтами в плані SEO, за рахунок більш повного надання інформації на сторінці – цілком здатні отримати багато цільового трафіку з платної реклами будь-яких типів. Варіанти платного просування: Реклама в google-контекстна, медійна, ремаркетинг, discovery, розумна, торгова; таргетована реклама у соцмережах; реклама на картах google і 2гіс, та в каталогах.

Faq

Популярні питання щодо розробки landing-page або сайту візитки в Одесі

⚡Landing-page або односторінковий сайт, виходячи їх назва – одна, повністю функціональна сторінка, що представляє якийсь конкретний товар або послугу, і повністю розкриває її переваги, виставляючи у вигідному світлі.

Якщо на landing-page є меню, зазвичай воно переміщає клієнта не по сторінках сайту, а по розділах цієї конкретної сторінки.

Landing-page не дуже добре підходять для SEO просування, проте для платної реклами та розкриття послуги чи товару для клієнта – цілком.⚡

⚡Найголовніша відмінність односторінкового сайту від блогу у назві – блог дає можливість створювати необмежену кількість сторінок, статей або портфоліо, тоді як landing-page це одна велика сторінка.

Крім цього, найчастіше landing-page не мають адміністративної панелі, візуального редактора, що не дає її редагувати без зміни коду. Але наша веб-студія розробляє landing-page, заглядаючи в майбутнє, пов’язуємо з CMS системою, що дає змогу додати за потреби нові сторінки, або відредагувати старі через візуальний редактор без необхідності лізти в код сайт!

Крім цього, сайти landing-page розроблені в нашій студії можна використовувати як CRM систему, т.к. інформація про клієнтів, звернення або замовлення будуть зберігатися в адміністративній панелі сайту.⚡

⚡Landing-page може стати в нагоді і у випадку, якщо у вас вже є готовий сайт, але тоді це трохи інше – по суті презентаційна сторінка для нового товару або послуги, який треба подати у вигідному світлі або виділити на сайті.⚡

⚡Вартість розробки односторінкового сайту або landing-page починається від 9999 грн, включаючи мінімальне налаштування SEO та підключення аналітичних сервісів для сайту, рік домену, місяць хостингу, заповнення сторінки інформацією та фото.

Кінцева вартість розраховується індивідуально, залежно від функціоналу, кількості та складності інформації.⚡

⚡Час розробки односторінкового сайту залежить від складності, своєчасності наданої інформації та терміновості.

Звичайна за терміновістю технологія landing-page займає не більше двох тижнів, термінова технологія може зайняти менше трьох днів.⚡

⚡Можна виділити три основні аспекти підвищення ефективності landing-page.

Перший- клієнт повинен чітко бачити можливість зв’язку з вами, чи це call to action button із закликом передзвонити клієнту, відправити зворотну заявку або зв’язатися з вами за номером телефону.

Другий – зручність, повнота та візуальна складова інформації, наданої на односторінковому сайті. Сайт повинен бути сучасним, адаптивним, мати відгуки, інформацію та фотографію товару чи послуги.

Третій – грамотно налаштована реклама, контекстна в Google, таргетована в соціальних мережах або будь-яка інша.⚡

Переваги створення односторінкового сайту візитки в Одесі

Розробка landing-page або сайту-візитки

Швидка розробка та запуск landing-page

Розробка односторінкового сайту або landing-page в середньому займає менше 2-х тижнів часу, є варіант термінової розробки, при якому розробка сайту має всього близько трьох діб з урахуванням своєчасно наданої інформації.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Збільшення потоку потенційних клієнтів

Ви можете регулювати потік клієнтів на ваш сайт за допомогою зміни бюджетів рекламних компаній, повторно залучати клієнтів, які здійснили покупку або заповнили форму зворотного зв'язку, або залучати клієнтів із груп інтересу за попередніми пошуковими запитами.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Статистика відвідувань та конверсій landing-page

Після створення односторінкового сайту у вас буде доступ до аналітичних сервісів google, для перегляду повної статистики відвідувань вашого сайту, а також оформлених заявок (конверсій). Ви зможете бачити найприбутковіші канали просування для вашого сайту.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Створити landing page недорого. Низька вартість розробки

Вартість розробки Landing-page починається від 9.999 грн, і включає повністю функціональний адаптивний сайт, адміністративну панель, візуальний редактор, рік домену і місяць хостингу, і підключення мінімально необхідного для SEO просування набору інструментів.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Унікальний або шаблонний дизайн лендінгу

Якщо вам важливо, щоб ваш сайт виглядав унікально, ми розробимо дизайн landing-page повністю з нуля особисто для вас. Якщо для вас головну роль грає час або вартість розробка односторінкового сайту - шаблонний дизайн це ваш варіант. Навіть найзаїждженіший шаблонний дизайн можна змусити виглядати унікально, змінивши кольори та ключові елементи сайту, такі як логотипи та шрифти.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Тестування, налаштування та техпідтримка

Перед складанням готового landing page ми повністю тестуємо весь функціонал та відображення контенту на вашому сайті, налаштовуємо всі необхідні технології та сервіси для максимально зручного користування. Також протягом місяця після здачі готового односторінкового сайту доступна повністю безкоштовна техпідтримка.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Сайт-візитка допомагає збільшити продажі та дохід вашого бізнесу

Створення сайту, а тим більше односторінкового спочатку обходиться на порядок дешевше, ніж відкриття та реклама стаціонарної точки. Реклама сайту також обходиться набагато дешевше. При цьому landing-page дає можливість вашим клієнтам звертатися до вас у будь-який зручний час із будь-якої точки світу!

Розробка landing-page або сайту-візитки

Унікальна торгова пропозиція, для анонсу нового товару чи послуги

Наша веб-студія допоможе вам створити справді унікальну торгову пропозицію для ваших клієнтів. Жодних шаблонних текстів або рерайтингу, жодних заїжджених рекламних фраз. А унікальність – запорука успіху в конкуренції. Будьте на крок попереду конкурентів!

Розробка landing-page або сайту-візитки

Дизайн landing-page з урахуванням адаптивності та кросбраузерності

Вкрай важливо, щоб ваш сайт був доступний клієнтам з будь-якої операційної системи, пристрою, браузера та розміру екрана, при цьому скрізь має бути надана однакова інформація у зручному для сприйняття вигляді для конкретної ситуації.

Заказать создание интернет-магазина под ключ с нуля в одессе

Вартість розробки односторінкового сайту landing-page під ключ в Одесі

Односторінковий сайт – це точкове влучення в потребу клієнта, landing-page максимально вигідно представить вашу пропозицію та повністю розкриє її.

Вартість створення сайту візитки починається від 9999 грн., і в середньому займає не більше двох тижнів. Розробка коштує набагато дешевше, ніж створення повноцінного сайту. При цьому заощаджені кошти можна витратити на PPC або SMM рекламу, і за кілька днів отримати перших клієнтів!

Створення посадкової сторінки досить серйозний процес, що вимагає уваги до деталей та створення цілісної картини, при цьому дизайн має бути адаптивним, а сайт доступний на всіх пристроях та браузерах, інакше клієнт не зможе отримати потрібну інформацію або зв’язатися з вами та закриє сторінку.

Створення landing-page під ключ в Одесі

В даний час стало популярним створення односторінкових сайтів візиток, або інакше – landing page. Ці сторінки здебільшого клієнти відвідують після кліку по рекламному оголошення. На цій сторінці надана інформація, що максимально розкриває суть товару чи послуги. Створення сайту візитки – відмінне рішення для швидкого початку продажів.

Що таке landing page і як його просувати

Зазвичай лендінг це довга сторінка, на якій розміщена вся інформація про компанію та послугу або товар, відгуки, контакти. Вона перегортається вниз, а всі посилання ведуть інші блоки цієї ж сторінки.

Landing-page найчастіше використовується для рекламного просування як посадкова сторінка, на яку переходять після кліка по оголошення. Але є приклади успішного SEO просування посадкових сторінок на високі позиції.

Структура та порядок блоків односторінкового сайту

Односторінковий сайт складається з інформації про продукт, інформацію про компанію, відгуки, контактну інформацію та тригери до дії (call to action), тобто здійснення конверсій.
Через розмаїття інформації на односторінковому сайті її потрібно мати максимально продумано.

Односторінковий сайт для запуску рекламної компанії

Швидке створення сайту для запуску реклами. Після закінчення розробки лендингу ви відразу зможете запустити рекламу і почати отримувати перших клієнтів.
Якщо вам сподобався якийсь односторінковий сайт в інтернеті – ви можете замовити його копіювання. Це значно швидше і дешевше за розробку landing-page з нуля.

Приблизна вартість

Розробки інтернет-магазину під ключ в Одесі

Розробка Landing Page

від 13999грн.

Розробка Landing Page

Рік домену

Місяць хостингу

Дизайн сайту та логотипу

Візуальний редактор

Місяць техпідтримки

Початкове SEO

Від 2 тижнів

Розробка інтернет-магазину

від23999грн.

Розробка інтернет-магазину

Рік домену

3 місяці хостингу

Дизайн сайту та логотипу

До 100.000+ товарів

3 місяці техпідтримки

Просунуте SEO

Від 4 тижнів

Розробка корпоративного сайту

від17999грн.

Розробка корпоративного сайту

Рік домену

3 місяці хостингу

Дизайн сайту та логотипу

Візуальний редактор, блог

3 місяці техпідтримки

Початкове SEO

Від 3 тижнів

Торгова реклама

від 7999 грн.

Торгова реклама

Google Merchant Center

Вивантаження фідів товарів

Торгівельна реклама в google та facebook

Магазин facebook

Торгова звітність у Google Analytics

SEO Просування

від 5999 грн.

SEO Просування

SEO аудит

Реєстрація сайту в google

Підключення сервісів аналітики google

Вивантаження та автоматизація sitemap для пошукових систем

Налаштування та автоматизація метатегів (title, discription, h1)

Контекстна та таргетована реклама

від 6999 грн.

Контекстна та таргетована реклама

Всі види реклами Google

На gmap, gmail, discovery

Контекстна, медійна, ремаркетинг

Таргет. реклама facebook

Підключення конверсій (цільових дій)

Замовити розробку landing-page (односторінкового сайту) під ключ в Одесі

Розробка landing-page або сайту-візитки

Погляньте всі наші

Розробка landing-page або сайту-візитки

Послуги з розробки сайтів в Одесі

Особливості розробки односторінкового сайту в Одесі

Бажаєте підняти продаж свого бізнесу? Чи вигідно уявити товар? Збільшити надходження клієнтів? Розробка односторінкового сайту може стати ідеальним рішенням!

Які плюси від створення landing-page в Одесі

Судячи зі статистики, професійно зроблений лендинг здатний генерувати на 5-7% більше конверсій, ніж навіть великий інтернет-магазин (якщо ми говоримо про один товар). При цьому вартість та терміни розробки його значно нижчі від повноцінного сайту.

Чим лендинг відрізняється від сайту

На стандартному ленгінгу надана повна інформація про сторінку, компанію, послуги, відгуки та контакти, на відміну від інтернет-магазину, де вся ця інформація розкидана по різних сторінках, а сторінка з одним товаром зазвичай набагато менш інформативна. Крім цього, всі посилання на односторінковому сайті зазвичай ведуть на інші блоки цієї ж сторінки, знову ж таки на відміну від повноцінного сайту, де елементи навігації ведуть на інші сторінки сайту. У нашій веб-студії для розробки будь-яких сайтів ми використовуємо лише сучасні технології, html5, css3, mysql 8.0, php 7.4 та php 8.0.

Ознаки якісного сайту візитки

Якісний landing повинен добре виглядати, лаконічно подавати інформацію, контакти, повинен мати адаптивний дизайн, бути доступним на всіх мобільних пристроях і браузерах. Залучати відвідувача та мотивувати до оформлення замовлення. Сайт в Україні має бути українською мовою, або багатомовний.

Що важливо врахувати при розробці односторінкового сайту візитки?

Важливо не переборщити з кількістю інформації, як і важливо не вказати достатньо даних, якщо відвідувач втомиться шукати потрібну інформацію або не знайде її взагалі – він піде на сайт конкурентів. Важливо вивчити потреби клієнта і першим подати інформацію, яка зацікавить його в першу чергу.

Протестуйте наш новий сервіс, спробуйте

Створити логотип онлайн безкоштовно, використовуючи наш конструктор

Розробка landing-page або сайту-візитки

Потужний функціонал конструктора лого

Шари, векторні зображення, завантаження своїх фотографій та іконок, перетягування елементів, повна працездатність на мобільних

Розробка landing-page або сайту-візитки

Повністю безкоштовно

Весь функціонал конструктора логотипів надається абсолютно безкоштовно, і покликаний спростити нашим клієнтам розуміння чого вони хочуть бачити в результаті.

Розробка landing-page або сайту-візитки

Шаблони, іконки, кліпарти та фотостоки

Використовуйте шаблони готових логотипів, заготівлі шрифтів, зображень, іконок, кліпартів, шукайте зображення з фото стоків у конструкторі!

Создать логотип онлайн бесплатно, используя наш конструктор
Головна | Web-Студія NAT.od.ua
Головна | Web-Студія NAT.od.ua
Головна | Web-Студія NAT.od.ua

Відгуки про розробку та просування сайтів

Роман
Роман
@zapchasti-odessa.com
Read More
Спасибо nat.od.ua за розробку інтернет-магазину автозапчастин, основна складність була у дуже великій кількості категорій (через структуру марка>модель та рік>вид запчастини>запчастина), але все вийшло!
Євген Жуков
Євген Жуков
@tekstyle.od.ua
Read More
Дуже задоволений роботою, все було зроблено швидко та якісно. До цього замовляв роботу в іншому місці, де обслуговуванням та якістю роботи залишився незадоволеним. Тут же, хлопець взявся повністю переробляти мій сайт - tekstyle.od.ua, уточнив усі нюанси і в найкоротші терміни виправив усі недоліки попередньої роботи і що не мало важливо – ціни дуже адекватні. На зв'язок виходив у час, якщо щось термінове, можна було зв'язатися й у робочий час. Завжди пояснював виконану роботу "людською" мовою, тож будь-яка людина зможе зрозуміти. Всім раджу, впевнений, що ви не пошкодуєте.
Олена Савінцева
Олена Савінцева
@sweethomecentre.od.ua
Read More
Хочу висловити свою особисту подяку веб-студії, а точніше Володимиру, за чудовий сайт! Вийшов краще, ніж я очікувала) Це єдина людина, яка зрозуміла, що я хочу з першого разу)) Спасибі велике !!!
Анастасія Хандожинська
Анастасія Хандожинська
@психолог.org.ua
Read More
Дуже рекомендую цього фахівця! Реально чує потреби, швидко та якісно виконує роботу. У процесі роботи з'явилося відчуття, що у Володимира немає нерозв'язних задач 🙂 абсолютно всі мої бажання виявлялися здійсненними, без накручування складнощів, на кшталт "ой я не знаю, це складно, треба подумати" тощо. Я дуже задоволена своїм сайтом психолог.org.ua та виконаною роботою. Дякую 🙂
Дмитро Трояновський
Дмитро Трояновський
@dipiplus.ua
Read More
"З пів слова" ось так можу охарактеризувати роботу Володимира. Я сам не завжди до кінця розумів, як має працювати та чи інша функція на моєму сайті. Але, дякую Володимиру, я отримав те, що хотів. Робота виконувалася швидко із "правильним" результатом. При цьому людина примудрялася ще паралельно пропонувати мені альтернативні рішення задач. Оплата послуг адекватна і найголовніше аргументована. Рекомендую Володимира як досвідченого та грамотного спеціаліста.
Олександр Кулаков
Олександр Кулаков
@shveinik-shop.com.ua
Read More
Залишився дуже задоволений роботою Володимира. Дуже грамотний та відповідальний фахівець. Чує та розуміє клієнта. Сайт вийшов класним і працює як годинник! Кому потрібен якісний та професійний сайт, рекомендую на всі 100%. Дуже швидко порозумілися, були враховані всі прохання та бажання. Швидка та якісна робота. Сайт вийшов дуже стильним та сучасним. Порядність, що не мало важливо! Спасибі!!! Рекомендую!
Тетяна Гурська
Тетяна Гурська
@sodeistvie.od.ua
Read More
Все вийшло з сайтом максимально якісно та добре! Відмінна робота: швидко, якісно та без зайвих слів. Спасибі! Рекомендую!
Олексій
Олексій
@daniel-klein.com.ua
Read More
Якісна, швидка та безпроблемна розробка нашого брендового сайту https://daniel-klein.com.ua
Олександр Терлецький
Олександр Терлецький
@fabrikachasov.com
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру за допомогу у доопрацюванні сайту https://fabrikachasov.com Приємно було з Вами працювати. Дякуємо, і удачі Вам та вашій команді Nat.od.ua та більше вам нових проектів!
Ганна
Ганна
@4sezona-opt.com.ua
Read More
Хочемо подякувати Володимиру за хорошу роботу, все швидко, максимально відповідально До зустрічі з Володимиром були у кількох фірм, які як ми зрозуміли нам багато зайвого пропонували, Володимир заслужив довіру, а це дуже важливо.
Наталія Ананьїна
Наталія Ананьїна
@dinosoles.com.ua
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру! Мені дуже сподобалося співпрацювати з ним. Спочатку у мене був лендинг, але мені потрібен був сайт який по дизайну буде дуже схожий на те що у мене є, але по функціоналу набагато ширше. проханнях навіть після завершення нашої співпраці.Спасибі велике за відмінне та швидке виконання поставленого завдання )Всім рекомендую,залишитесь дуже задоволені)
Олексій
Олексій
@almiservice.com
Read More
Чудова веб-студія. Співпрацювали з Володимиром, роботою дуже задоволені. Завжди можна звернутися до нього за допомогою, якщо виникають питання. Ідеальне співвідношення ціни-якості послуг. Приємно працювати з професіоналами!
Марія Леванчук
Марія Леванчук
@sss-labor.com
Read More
Сміливо рекомендую майстра. Робота відмінна, питання було вирішено, миттєва допомога, в будь-якій ситуації звертаюся тільки до цього розробника сайтів. Спасибі вам велике!!!
Previous
Next

Безкоштовна консультація

Отримайте безкоштовну консультацію перед початком розробки або просування вашого сайту

Напишіть нам, або зв’яжіться будь-яким іншим зручним для вас способом