preloader

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Створення сайтів у Одесi

У нашій студії ви можете замовити створення сайту будь-якої складності, як під ключ, так і часткове доопрацювання.

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

SEO аналіз сайту

Ви можете замовити SEO аналіз сайту, або розробку SEO стратегії та підключення всіх необхідних для органічного просування сервісів.

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Платне просування

Ви можете замовити рекламне просування в соцмережах або Google, або замовити розвантаження в будь-які каталоги або маркетплейси.

Про нас

Web-студія NAT.od.ua. Створення сайтів для вашого бізнесу.

Ми займаємося створенням, SEO та Рекламним просування просуванням сайтів будь-якої складності під ключ. landing-page, корпоративні сайти, блоги, інтернет-магазини, marketplace та ін.

Існує думка, що створення сайтів дорогий і довгий, який можуть дозволити собі виключно середній і великий бізнес. Крім цього затьмарює думки про його ведення та просування.

Ми в нашій веб-студії намагаємося довести, що в сучасному світі створення сайту приємний і чуйний процес.

Створення сайту середньої складності займає всього близько трьох тижнів, а для управління контентом на сайті не потрібно мати навички програміста або залежати від нього.

Крім цього, якщо сайт створено професіоналами – залишиться лише заповнити його релевантною інформацією, і він досить швидко почне окупати себе, т.к. створення сайту обходиться набагато дешевше відкриття стаціонарної точки, як і реклама сайту.

Чим ми займаємось?

Розподіл обов'язків під час створення сайту

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас
fffffff100%

Розробка коду сайту

Все що стосується розробки, програмування сайту, бази даних, налаштування та підключення домену та хостингу – ми на 100% беремо на себе!

fffffff75%

Розробка дизайну сайту

Більшість розробки дизайну сайту ми беремо на себе, включаючи брендинг, розробку логотипу, вибір шрифтів і тд, але орієнтуємося на вашу думку та історію!

fffffff50%

Наповнення контенту сайту

Наповненням сайту інформацією ми займаємося частково, текст для сайту найчастіше надають власники, або наймаються копірайтери.

Історія нашої студії

NAT.od.ua

Таймлайн

2016

Основа NAT.od.ua

Ми працюємо з 2016 року Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас
2016

Відкриття філії NAT

Розробка сайтів м. Одеса, Бугаївська 35
2020

Відкриття філії NAT

Розробка сайтів м. Одеса, жм. Райдужний
2020

Видалене створення сайтів

У зв'язку з ковід-обмеженнями було прийнято рішення зробити ухил у віддалену розробку.
2022

Продовжуємо створювати сайти

Продовжуємо створювати сайти для наших клієнтів!
Создать логотип онлайн бесплатно, используя наш конструктор

Чому ми?

Чому ваш сайт має створити нашу веб-студію?

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Безкоштовна консультація

Безкоштовно консультуємо наших клієнтів перед створенням сайту

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Безкоштовна техпідтримка

Протягом 3 місяців після закінчення створення сайту в нашій веб-студії

Розробка сайтів NAT.od.ua | Про нас

Відсутність передплат

Жодних регулярних платежів ні під час ні після розробки сайту, прозоре ціноутворення

Відгуки про створення сайтів

Що кажуть наші клієнти

Роман
Роман
@zapchasti-odessa.com
Read More
Спасибо nat.od.ua за розробку інтернет-магазину автозапчастин, основна складність була у дуже великій кількості категорій (через структуру марка>модель та рік>вид запчастини>запчастина), але все вийшло!
Євген Жуков
Євген Жуков
@tekstyle.od.ua
Read More
Дуже задоволений роботою, все було зроблено швидко та якісно. До цього замовляв роботу в іншому місці, де обслуговуванням та якістю роботи залишився незадоволеним. Тут же, хлопець взявся повністю переробляти мій сайт - tekstyle.od.ua, уточнив усі нюанси і в найкоротші терміни виправив усі недоліки попередньої роботи і що не мало важливо – ціни дуже адекватні. На зв'язок виходив у час, якщо щось термінове, можна було зв'язатися й у робочий час. Завжди пояснював виконану роботу "людською" мовою, тож будь-яка людина зможе зрозуміти. Всім раджу, впевнений, що ви не пошкодуєте.
Олена Савінцева
Олена Савінцева
@sweethomecentre.od.ua
Read More
Хочу висловити свою особисту подяку веб-студії, а точніше Володимиру, за чудовий сайт! Вийшов краще, ніж я очікувала) Це єдина людина, яка зрозуміла, що я хочу з першого разу)) Спасибі велике !!!
Анастасія Хандожинська
Анастасія Хандожинська
@психолог.org.ua
Read More
Дуже рекомендую цього фахівця! Реально чує потреби, швидко та якісно виконує роботу. У процесі роботи з'явилося відчуття, що у Володимира немає нерозв'язних задач 🙂 абсолютно всі мої бажання виявлялися здійсненними, без накручування складнощів, на кшталт "ой я не знаю, це складно, треба подумати" тощо. Я дуже задоволена своїм сайтом психолог.org.ua та виконаною роботою. Дякую 🙂
Дмитро Трояновський
Дмитро Трояновський
@dipiplus.ua
Read More
"З пів слова" ось так можу охарактеризувати роботу Володимира. Я сам не завжди до кінця розумів, як має працювати та чи інша функція на моєму сайті. Але, дякую Володимиру, я отримав те, що хотів. Робота виконувалася швидко із "правильним" результатом. При цьому людина примудрялася ще паралельно пропонувати мені альтернативні рішення задач. Оплата послуг адекватна і найголовніше аргументована. Рекомендую Володимира як досвідченого та грамотного спеціаліста.
Олександр Кулаков
Олександр Кулаков
@shveinik-shop.com.ua
Read More
Залишився дуже задоволений роботою Володимира. Дуже грамотний та відповідальний фахівець. Чує та розуміє клієнта. Сайт вийшов класним і працює як годинник! Кому потрібен якісний та професійний сайт, рекомендую на всі 100%. Дуже швидко порозумілися, були враховані всі прохання та бажання. Швидка та якісна робота. Сайт вийшов дуже стильним та сучасним. Порядність, що не мало важливо! Спасибі!!! Рекомендую!
Тетяна Гурська
Тетяна Гурська
@sodeistvie.od.ua
Read More
Все вийшло з сайтом максимально якісно та добре! Відмінна робота: швидко, якісно та без зайвих слів. Спасибі! Рекомендую!
Олексій
Олексій
@daniel-klein.com.ua
Read More
Якісна, швидка та безпроблемна розробка нашого брендового сайту https://daniel-klein.com.ua
Олександр Терлецький
Олександр Терлецький
@fabrikachasov.com
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру за допомогу у доопрацюванні сайту https://fabrikachasov.com Приємно було з Вами працювати. Дякуємо, і удачі Вам та вашій команді Nat.od.ua та більше вам нових проектів!
Ганна
Ганна
@4sezona-opt.com.ua
Read More
Хочемо подякувати Володимиру за хорошу роботу, все швидко, максимально відповідально До зустрічі з Володимиром були у кількох фірм, які як ми зрозуміли нам багато зайвого пропонували, Володимир заслужив довіру, а це дуже важливо.
Наталія Ананьїна
Наталія Ананьїна
@dinosoles.com.ua
Read More
Хочу висловити велику подяку Володимиру! Мені дуже сподобалося співпрацювати з ним. Спочатку у мене був лендинг, але мені потрібен був сайт який по дизайну буде дуже схожий на те що у мене є, але по функціоналу набагато ширше. проханнях навіть після завершення нашої співпраці.Спасибі велике за відмінне та швидке виконання поставленого завдання )Всім рекомендую,залишитесь дуже задоволені)
Олексій
Олексій
@almiservice.com
Read More
Чудова веб-студія. Співпрацювали з Володимиром, роботою дуже задоволені. Завжди можна звернутися до нього за допомогою, якщо виникають питання. Ідеальне співвідношення ціни-якості послуг. Приємно працювати з професіоналами!
Марія Леванчук
Марія Леванчук
@sss-labor.com
Read More
Сміливо рекомендую майстра. Робота відмінна, питання було вирішено, миттєва допомога, в будь-якій ситуації звертаюся тільки до цього розробника сайтів. Спасибі вам велике!!!
Previous
Next
Консультація

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію перед початком створення інтернет-магазину?

Напишіть нам, або зв’яжіться будь-яким іншим зручним для вас способом